מהו מפיץ מורשה של אפל? – משווק מורשה

מוצרי אפל

מבין החברות המתמחות בייצור סמארטפונים, בולטת באיכות חברת אפל. שכן, לחברה יש ליין גדול של מכשירים חכמים, המשמשים אנשים רבים ברחבי העולם. כאשר ניגשים לחנות סלולר, על מנת לרכוש אייפון או כל מוצר אחר של אפל, חשוב לוודא כי בית העסק הינו משווק מורשה של אפל. במאמר הבא ניתן לקרוא מהו למעשה מפיץ מורשה, וכן על טיפים יעילים לרכישת מוצרי אפל בצורה מוצלחת.

 

מה זה משווק מורשה

משווק מורשה של אפל הינו בית עסק בעל תעודה המעידה על כך כי כל המוצרים נרכשו מחברת אפל ולא מיבואנים אחרים. על כן, כאשר בוחרים לרכוש מוצרי אפל ממשווק מורשה נהנים ממגוון יתרונות, כמו:

  • מקוריות – בין היתרונות הבולטים ביותר ברכישה ממשווק מורשה, טמון בהבטחה כי המוצר הינו מקורי. הדבר בא לידי ביטוי בחלקי המכשיר, במערכת ההפעלה ועוד. שכן, במיוחד כאשר מדובר על מותג מוצלח כמו אפל, ישנם זיופים רבים בשוק שכלל לא מומלץ לרכוש. על כן, כדי להבטיח רכישת מוצר מקורי, יש לפנות למשווק מורשה בלבד.
  • שירות תיקונים – כאשר בוחרים לרכוש מוצר אפל ממשווק מורשה, נהנים משירות תיקונים מקצועי ואיכותי ביותר. שכן, במקרים בהם יש צורך לתקן את המוצר, חשוב לפנות למעבדת תיקונים מקצועית ואמינה, על מנת להבטיח תיקון יעיל ואיכותי. כך, בחירה במשווק מורשה מבטיחה כי בעת הצורך, שירות התיקונים יהיה איכותי ביותר.
  • אחריות – ברכישת כל מוצר של אפל, חשוב לוודא כי המוצר מגיע עם אחריות, לטווח רחוק ככל האפשר. כאשר בוחרים לרכוש את המוצר ממשווק מורשה, נהנים מאחריות יצרן מקיפה לטווח רחוק.
  • מטען מקורי – כשרוכשים אייפון או איירפודס, יש צורך גם במטען מקורי. זאת מכיוון שמטענים שאינם מקוריים, יטעינו את המכשיר באיטיות רבה ביחס למטען מקורי. על כן, כאשר בוחרים במשווק מורשה, מבטיחים כי המטענים השונים הינם מקוריים ואיכותיים.
  • מחיר מומלץ לצרכן – על מנת להבטיח רכישה במחיר שאינו גבוה מדי, מומלץ לבצע את הרכישה ממשווק מורשה. זאת מכיוון שמותגים איכותיים כמו אפל, מפרסמים את המחיר המומלץ לצרכן באתר הבית, על מנת שכל לקוח יוכל לברר מהו טווח המחירים עבור המכשיר שהוא מבקש לרכוש.

 

טיפים לרכישת מוצרי אפל

על מנת להבטיח רכישה מוצלחת, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים טרם הרכישה:

  • משווק מורשה – כאמור לעיל, ישנם יתרונות רבים ברכישת מוצרי אפל דרך משווק מורשה. על כן, חשוב לוודא כי בית העסק הינו אכן משווק מורשה. על מנת לוודא זאת, ניתן לבקש לראות את התעודה המעידה על כך.
  • תודעת שירות – תהליך רכישת אייפון או כל מוצר אפל, מלווה בשאלות ותהיות שונות. על כן, כאשר ישנו בחנות צוות עובדים מקצועי ואדיב, עם תודעת שירות גבוהה, יוכל הצוות לסייע ללקוח בתהליך הרכישה. כך לדוגמא, יוכל צוות העובדים לענות על שאלות טכניות בקשר למכשיר, להמליץ על דגמים שונים וכן הלאה.
  • המלצות חיוביות – בין הדרכים היותר יעילות לבחירת החנות לרכישת מוצרי אפל, היא קבלת חוות דעת והמלצות חיוביות. את ההמלצות ניתן לקבל מחברים, בני משפחה או מכרים מהעבודה, אשר רכשו בעבר מוצרי אפל והיו מרוצים הן מהמוצר והן מהשירות שקיבלו.
  • מחירים משתלמים – אמנם, כאשר מדובר על משווק מורשה ישנו טווח מחירים מוגדר. אך בכל זאת ניתן לחסוך את המע”מ שיש לשלם עבור המוצר, במידה ומבצעים את הרכישה באילת. שכן, אילת הינה עיר שבה לא משלמים מע”מ, כך שניתן לחסוך 17% מכל רכישה.

 

משווק מורשה-אפל – אוריפון

אנו בחנות הפלאפונים אוריפון, פועלים שנים רבות בעיר אילת כמשווקת רשמית של מוצרי אפל. אנו מספקים מזה שנים שרות מכירה בצורה אדיבה וסובלנית ביותר. אצלנו בחנות ניתן למצוא מגוון מכשירי אפל ואביזרים במחירים אטרקטיביים. איכות ושירות הם דבר המובן מאליו בחנות שלנו. על כן אנו לא מתפשרים הן ברמת איכות המוצרים ועד למתן השרות והאחריות המוצעת ללקוחותינו.

אנו מחויבים לשרת את הלקוח נאמנה, בצורה הקרובה ביותר עד שיקבל את המענה הנדרש לבקשתו, המענה מתקבל מנציגנו באופן ישיר ואף מבעלי החנות, כך שהלקוח יוכל לקבל את מבוקשו על הצד הטוב ביותר ובצורה ישירה בזמן קצר וללא המתנה.

לכל שאלה מוזמנים ליצור אתנו קשר:

טלפון – 08-6348951

מייל – oriphone22@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *